Imprezy okolicznościowe

Organizacja wesel, komunii, urodzin, eventów, spotkań biznesowych, szkoleń i wielu innych imprez

Restauracja Nadmorska to przestronne wnętrze i cudowne widoki sprawiające, że jest to idealne miejsce do organizacji mniejszych lub większych imprez okolicznościowych. Zapraszamy do organizacji wesel, komunii, urodzin, eventów, spotkań biznesowych, szkoleń czy wieczorów w gronie przyjaciół. Dysponujemy dwiema salami, z czego jedna jest dwupoziomowa, a z antresoli zapewnicie sobie Państwo wspaniały widok na morze i okolicę. Na sali tej możemy gościć około 50 osób (w zależności od układu stolików). Nasza większa sala, tzw. Sala Kominkowa zapewnia 60 miejsc przy stolikach lub 100 miejsc w układzie audytorium. Chętnie przygotujemy także salę dla kilku lub kilkunastu osób na kameralne spotkanie.

W obydwu salach znajduje się kominek, który nadaje niepowtarzalny klimat spotkaniu kiedy na zewnątrz wieje wiatr, a na morzu kłębią się bałwany z morskiej piany.
Obiekt jest wyposażony w nowoczesną wentylację i klimatyzację, projektory, nagłośnienie i wszystko co jest niezbędne aby sprostać Państwa wymaganiom.
Dostępna na miejscu baza noclegowa stanowi dodatkowy atut organizacji Państwa imprez okolicznościowych i spotkań.
Do Państwa potrzeb podchodzimy zawsze indywidualnie i nie ma dla nas wydarzenia, którego nie bylibyśmy w stanie zorganizować i zaplanować w najmniejszych szczegółach, a nasi kucharze, barmani oraz cała obsługa sprawi, że każda impreza będzie udana i niezapomniana.
Zapraszamy do kontaktu z nami. Wspólnie przygotujemy menu oraz scenariusz Państwa przyjęcia.